Finanční a kreditní informace

Co pro Vás a za Vás mohou finanční produkty vyřešit?

Finanční produkty slouží svými informacemi především ke snižování objemu nedobytných pohledávek, minimalizaci počtu dlužníků či neplatičů a výběru vhodných obchodních partnerů. Umožňují důkladné prověření obchodního partnera ještě před samotným uzavřením obchodu. Díky vhodnému výběru a správnému nastavení platebních podmínek výrazně snížíte náklady na vymáhání – ať již inkasními agenturami či soudní cestou. Šetřete váš drahocenný čas i peníze, protože prevence je vždy efektivnější.

Skupiny řešení Bisnode zodpovídají otázky:

  • Jaké je riziko, že daná společnost nebude splácet své závazky?
  • Hradí daná firma své faktury včas?
  • Nechcete obchodovat s dlužníky?
  • Není firma v konkurzu, likvidaci, exekuci či insolvenci?
  • Zajímají Vás účetní závěrky?

Pro více informací kontaktujte svého regionálního managera nebo přímo zákaznický servis Bisnode

Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Bisnode zpracovává informace o všech podnikatelských subjektech a k nim navázaných subjektech v České a Slovenské republice, které se na podnikatelské činnosti těchto subjektů podílejí. Jedná se především, nikoliv však výlučně, o veřejně přístupná data společníků či majitelů , jednatelů, členů statutárních a kontrolních orgánů právnických osob a zveřejněná data jiných podnikatelských subjektů, kterým bylo přiděleno IČO podle právního řádu dané země. Detailní informace o zpracování jsou veřejně k dispozici na www.bisnode.cz/privacy.