O nás

Vyhledávač dodavatel je efektivním nástrojem pro ty, kdo hledají nové dodavatele výrobků či služeb pro svou firmu.Na českém a slovenském trhu si vybudoval od roku 1995 pod názvem WLW postavení jednoho z nejvýznamnějších B2B vyhledávačů.

Od 22. 12. 2014 se vyhledávač prezentuje pod novým, snadno zapamatovatelným názvem a doménou www.dodavatel.cz

Dodavatel poskytuje prostřednictvím nejmodernější technologie jen vysoce kvalitní, přesné a konkrétní informace v čistě profesionálním prostředí. Samozřejmostí je, že držíme krok s dobou za využití nejnovějších technologií a systémů. Několik desetiletí dlouhá tradice a miliony spokojených uživatelů jsou nejlepší zárukou kvality informací.

Pomáháme profesionálům všech oborů již od roku 1932, kdy spatřila v Německu světlo světa knižní příručka pro nákupčí. Od té doby se na naše informace spoléhají miliony uživatelů. Ať už listovali od roku 1948 v obsáhlém katalogu nebo používali mikrofiše (1970) či hledali data na CD-ROM (1986), vždy měli ty nejkvalitnější informace zprostředkovány nejpřístupnější a nejrychlejší cestou.

Význam kvalitních a rychlých informací pro podnikání v jakémkoli oboru se nezmenšil. Právě naopak. V dnešní době, kdy je přesná a kvalitní informace dodaná včas nad zlato, se stále více uživatelů spoléhá na náš vyhledávač. Protože i v 21. století chtějí mít jistotu kvalitních informací.